מינהלת הסכם הגג

אודותינו

אשדוד משנה את פניה ונערכת לעתיד מבטיח עם הסכם הגג הגדול ביותר
שנחתם עד כה עם משרד האוצר ומשרד הבינוי והשיכון.
הסכם הגג יאפשר לממש את החזון לפיתוח העיר אשדוד סביב תפיסת "בית ישראלי" המבטאת את רוח העיר אשדוד במיטבה. עיר אשר הוקמה בראשית המדינה, עיר קולטת עליה, אשר הצליחה ליצור פסיפס תרבותי מרתק– סיפור אהבה ישראלי. מנהלת הסכם הגג מובילה את יישום הסכם הגג ופועלת להפיכת החלום למציאות לטובת שדרוג ושיפור העיר ותשתיותיה.
 אלפי יחידות הדיור שיוקמו במסגרת "בית ישראלי" יהפכו את העיר אשדוד לבחירה המועדפת על בני הדור הצעיר – תושבי אשדוד ותושבי חוץ אשר יבחרו לפתח כאן את עתידם. בעזרת פתרונות דיור לזכאים במסגרת "מחיר למשתכן"/ "מחיר מופחת", פיתוח מערכות חינוך, תרבות, תשתיות, צירי תחבורה מתקדמת, קריית ספורט חדשנית, שטחים ירוקים מטופחים, פארק תעסוקה ועוד – עיר שמציעה איכות חיים גבוהה, חוף ים ייחודי וסביבת מגורים מפותחת. במקביל לפיתוח מתחמי המגורים, יבוצע פיתוח נרחב אשר ישנה את פני העיר ויתאים אותה לביקושים העתידיים, לצורכי התושבים הוותיקים והחדשים. כמו כן, הסכם הגג יעמיד לרשות יזמים, קבלנים ובעלי חברות מגוון הזדמנויות עסקיות אטרקטיביות, אשר יעודדו אותם להשקיע בעיר ולהיות שותפים מלאים לצמיחתה המהירה.
הסכם הגג אשדוד. בית ישראלי.

ברכת ראש העיר

אשדוד - בית ישראלי

לפני כשלוש חתמנו עם מדינת ישראל על הסכם הגג. במעמד ראש הממשלה, שרי האוצר והשיכון, והתווינו בכך, את צמיחתה הדמוגרפית העתידית של העיר, בעיקר דרך מענה הולם למגורים עבור זוגות צעירים. והשתתפות במאמץ הלאומי לפתרון המחסור בדיור בר השגה.

על פי המתוכנן, ייבנו אלפי יחידות דיור ב-15 מתחמים שונים בעיר, ביניהם ברובעים הקיימים, חלקם ברובעים חדשים או בשכונות חדשות בעיבורה של העיר, בצפון ובדרום. אנו רואים את עתידה של העיר בצעירים שלה, בתרומתם לחוסנה ועתידה הכלכלי-חברתי.

הסכם הגג כולל פיתוח ושדרוג תשתיות העיר, שדרוג השכונות הוותיקות, הקמת שכונות חדשות וצעירות, חיבור רבעי העיר לצד הקמת מתחמי תעסוקה, תשתיות, תחנות רכבת חדשות, מוסדות ציבור, פארקים ציבוריים וקריית ספורט חדישה ומתחמי בילוי ופנאי.

הסכם הגג ללא ספק, ימצב את אשדוד כעיר מודרנית, מתחדשת ומובילה העוברת גם שינוי חברתי וקהילתי באמצעות הצערת הרובעים הוותיקים. בית ישראלי באשדוד הוא חלום שמימוש הדרגתי של הסכם הגג יהפוך למציאות הנרקמת מול עינינו, למענכם תושבי אשדוד היקרים.

לשם כך הוקמה מנהלת הסכם הגג אשדוד, בראשות אייל דוידוביץ', אשר יחד עם צוותו המקצועי שוקדים באדיקות, אחר יישום התוכניות והפרויקטים, החל משלב התכנון, שינוי תב"ע (תכנית בנין עיר) ועד להוצאת מכרזים לקבלנים. בחודשים האחרונים, גם התבשרנו על התקדמות משמעותית בתוכניות, עם פרסום מכרז לקבלנים עבור שיווק קרקעות לבניית שכונות חדשות ברחוב ויצמן (בית בשדרה)  ו"פארק לכיש" ואישור התוכנית להקמת "בית ואופק", פרויקט שייבנה בפינתו הדרום מערבית של רובע י"ג.

הדרך לפנינו עוד ארוכה, אך אנו באשדוד, נחושים להגשים את חזון העיר לעשור הבא כמטרופולין חברתי-כלכלי מהחשובים והמובילים במדינת ישראל. וזאת, תוך שמירה על צביונה החברתי של העיר וערכי הסביבה – לרבות שימור הטבעת הירוקה שמקיפה את עירנו וכוללת את – חופי הזהב של אשדוד, פארק החולות, פארק לכיש ונחל לכיש.

בית ישראלי באשדוד, הוא בית לעתיד איכותי ומבטיח.

יישר כוח לכל העוסקים במלאכה.

ש ל כ ם,

ד"ר יחיאל לסרי
ראש העיר אשדוד

הצוות

אייל דוידוביץ

ראש מנהלת הסכם הגג באשדוד

משמש בתפקיד ראש מנהלת הסכם הגג
החל מ – 05/2018. בעל תואר בהנדסה אזרחית מהטכניון ותואר שני במנהל עסקים. בתפקידיו הקודמים ניהל פרויקטים ושימש גם בתפקיד מנהל אגף תשתיות ומבנה ציבור בעיריית אשדוד וסגן סמנכ"ל הנדסה ופיתוח בחברת נתיבי ישראל.

קרן ליש

מנהלת מחלקת חוזים, התקשרויות ושיווק

בעלת תואר ראשון במשפטים והתמחות בשיווק. בתפקידיה הקודמים ניהלה את מערך השיווק והפרסום בחברות מובילות במשק, שימשה כמנהלת לשכה באגף בכיר תקצוב ובקרה במשרד הבינוי והשיכון ועסקה בתיאום וקידום מחקרים קליניים בבית חולים ״אסותא״ אשדוד.

בת-אל פרץ

מנהלת פרויקטים

בעלת תואר בהנדסה אזרחית B.sc

בתפקידיה הקודמים שימשה כמתכננת כבישים ורמזורים ובניהול תכנון עבור אגף תשתיות בעיריית אשדוד.

רו"ח שני שמעוני

חשבת מנהלת הסכם הגג

בעלת תואר ראשון במנהל עסקים בהתמחות חשבונאות וכן בעלת רישיון רואה חשבון. בתפקידיה הקודמים שימשה כרואת חשבון במשרדי רואי חשבון מובילים בתחום,  ניהלה תיקים של חברות גדולות ומובילות במשק ושימשה כמנהלת יחידת בקרה בעיריית אשדוד.

יחידת מבדק - חשבונות